Le Gray
Martyrs Square Central Distric
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Le Gray is a luxurious 5-star hotel ideally situated on the outskirts of Beirut’s central district. Local places of interest visitors might like to take in include Martyrs Square, the Mohammed Al Amin Mosque and Nejmeh Square. The Clock Tower, Planet Discovery and the Corniche Seafront Promenade are also within easy reach of this impressive hotel.

The spacious and stylish guest rooms feature black tiled en-suites, quality linens and all of the modern conveniences necessary for a relaxing stay, including a minibar, coffee making facilities and complimentary WiFi. There is also a Spa offering a range of treatments, two dining options and a rooftop pool with bar, sun loungers and panoramic views of the city below.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Le Gray je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Beirut, Lebanon (BEY-Rafic Hariri Intl.) - 5.05 mi
  • Tripoli, Lebanon (KYE-Rene Mouawad Air Base) - 56.01 mi
  Muzea
  • Beirut National Museum - 1.39 mi
  • Gibran Khalil Gibran museum - 38.07 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==